Product Details:
| Product Type | Platform Trolley |
| Number Of Wheels | 4 |
| Material | MS |
| Load Capacity | 500 kg |
| Platform Size | 3 x 2 |
| Operating Type | Manual |
| Surface treatment | Painted, Powder Coated |
| No Of Wheel | 4 |
| Min Capacity | 500 kg |
| Max Capacity | 2000 kg |
| Type | Open Top |
We are offering Platform Truck to our clients.
Features: